Zespół

Traktuję aktorów jak partnerów w refleksji nad życiem. Łączy nas przeżycie pokoleniowe. Pamiętamy jeszcze PRL i wchodzenie w wolność. Wszyscy przyjechaliśmy do Warszawy z prowincji i odnieśliśmy sukces. Razem dojrzewaliśmy, razem zaczynamy się starzeć. Coraz głębiej wchodzimy w życie i w sztukę.

Krzysztof Warlikowski, Polityka, 2009

  • Katarzyna Gaj

    Sekretariat

    Katarzyna Gaj
    Sekretariat
  • Anna Lewandowska

    Zastępczyni kierownika literackiego

    Anna Lewandowska
    Zastępczyni kierownika literackiego
  • Marta Śmierzchalska

    Inspicjentka

    Marta Śmierzchalska
    Inspicjentka
  • Łukasz Jóźków

    Inspicjent

    Łukasz Jóźków
    Inspicjent
  • Joanna Nuckowska

    Wicedyrektorka, Kierowniczka działu produkcji i współpracy z zagranicą

    Joanna Nuckowska
    Wicedyrektorka, Kierowniczka działu produkcji i współpracy z zagranicą
  • Paulina Brzezińska

    Producentka

    Paulina Brzezińska
    Producentka
  • Małgorzata Charzewska

    Producentka

    Małgorzata Charzewska
    Producentka
  • Joanna Manecka

    Producentka

    Joanna Manecka
    Producentka
  • Filip Pawlak

    Zastępca kierowniczki działu produkcji i współpracy z zagranicą

    Filip Pawlak
    Zastępca kierowniczki działu produkcji i współpracy z zagranicą
  • Saskia Hellmann

    Młodsza producentka

    Saskia Hellmann
    Młodsza producentka
  • Monika Gąsior

    Asystentka działu produkcji

    Monika Gąsior
    Asystentka działu produkcji
  • Beata Zadroga

    Koordynatorka Pracy Artystycznej

    Beata Zadroga
    Koordynatorka Pracy Artystycznej
  • Olga Drygas

    Współpraca z zagranicą

    Olga Drygas
    Współpraca z zagranicą
  • Adrianna Książek

    Zastępczyni kierowniczki działu produkcji ds. impresariatu

    Adrianna Książek
    Zastępczyni kierowniczki działu produkcji ds. impresariatu
  • Zofia Szymanowska

    Impresariat

    Zofia Szymanowska
    Impresariat
  • Maria Wilska

    Kierowniczka działu edukacji

    Maria Wilska
    Kierowniczka działu edukacji
  • Monika Tomkiel

    Koordynacja działań edukacyjnych

    Monika Tomkiel
    Koordynacja działań edukacyjnych
  • Ewa Cichowicz-Vedral

    Kierowniczka działu komunikacji

    Ewa Cichowicz-Vedral
    Kierowniczka działu komunikacji
  • Karolina Wajman

    Specjalistka ds. komunikacji

    Karolina Wajman
    Specjalistka ds. komunikacji
  • Renata Motyka

    Graficzka

    Renata Motyka
    Graficzka
  • Maurycy Stankiewicz

    Fotograf

    Maurycy Stankiewicz
    Fotograf
  • Helena Świegocka

    Kierowniczka widowni

    Helena Świegocka
    Kierowniczka widowni
  • Joanna Ostromecka

    Główna księgowa

    Joanna Ostromecka
    Główna księgowa
  • Elżbieta Bańka

    Zastępczyni głównej księgowej

    Elżbieta Bańka
    Zastępczyni głównej księgowej
  • Agnieszka Kaniewska

    Księgowość

    Agnieszka Kaniewska
    Księgowość
  • Małgorzata Kosim

    Księgowość

    Małgorzata Kosim
    Księgowość
  • Dorota Flinker

    Kierowniczka działu administracyjnego i inwestycyjnego

    Dorota Flinker
    Kierowniczka działu administracyjnego i inwestycyjnego
  • Jacek Delman

    Specjalista ds. zarządzania nieruchomością

    Jacek Delman
    Specjalista ds. zarządzania nieruchomością
  • Jolanta Szadkowska

    Specjalistka ds. administracji

    Jolanta Szadkowska
    Specjalistka ds. administracji
  • Marta Tomala

    Specjalistka ds. administracji

    Marta Tomala
    Specjalistka ds. administracji
  • Milena Bogdanowicz

    Radca prawny

    Milena Bogdanowicz
    Radca prawny
  • Stanisław Wójkowski

    Zaopatrzenie

    Stanisław Wójkowski
    Zaopatrzenie
  • Paweł Kamionka

    Pełnomocnik Wicedyrektora Artystycznego / Specjalista ds. Zamówień Publicznych

    Paweł Kamionka
    Pełnomocnik Wicedyrektora Artystycznego / Specjalista ds. Zamówień Publicznych
  • Michał Głaszczka

    Kierownik działu technicznego

    Michał Głaszczka
    Kierownik działu technicznego
  • Alina Dolzhikova

    Zastępczyni kierownika działu technicznego

    Alina Dolzhikova
    Zastępczyni kierownika działu technicznego
  • Małgorzata Podgórska

    Młodsza specjalistka ds. koordynacji pracy w dziale technicznym

    Małgorzata Podgórska
    Młodsza specjalistka ds. koordynacji pracy w dziale technicznym
  • Mirosław Burkot

    Pracownia akustyczna

    Mirosław Burkot
    Pracownia akustyczna
  • Wojciech Starowicz

    Pracownia akustyczna

    Wojciech Starowicz
    Pracownia akustyczna
  • Tomasz Zin

    Pracownia akustyczna

    Tomasz Zin
    Pracownia akustyczna
  • Dariusz Adamski

    Pracownia oświetleniowa

    Dariusz Adamski
    Pracownia oświetleniowa
  • Patryk Adamski

    Pracownia oświetleniowa

    Patryk Adamski
    Pracownia oświetleniowa
  • Karol Białek

    Pracownia oświetleniowa

    Karol Białek
    Pracownia oświetleniowa
  • Katarzyna Parczewska-Białek

    Pracownia oświetleniowa

    Katarzyna Parczewska-Białek
    Pracownia oświetleniowa
  • Bartłomiej Zawiła

    Pracownia wideo

    Bartłomiej Zawiła
    Pracownia wideo
  • Tomasz Jóźwin

    Pracownia wideo

    Tomasz Jóźwin
    Pracownia wideo
  • Antoni Rylke

    Pracownia wideo

    Antoni Rylke
    Pracownia wideo
  • Maria Porzyc

    Pracownia wideo

    Maria Porzyc
    Pracownia wideo
  • Tomasz Laskowski

    Rekwizytor

    Tomasz Laskowski
    Rekwizytor
  • Mateusz Andracki

    Rekwizytor, koordynator wykonawczy

    Mateusz Andracki
    Rekwizytor, koordynator wykonawczy
  • Sylwia Szefer

    Garderobiana

    Sylwia Szefer
    Garderobiana
  • Ewa Sokołowska

    Garderobiana

    Ewa Sokołowska
    Garderobiana
  • Iryna Kacharava

    Garderobiana

    Iryna Kacharava
    Garderobiana
  • Elżbieta Fornalska

    Garderobiana

    Elżbieta Fornalska
    Garderobiana
  • Kacper Maszkiewicz

    Obsługa sceny

    Kacper Maszkiewicz
    Obsługa sceny
  • Tytus Zaliwski

    Obsługa sceny

    Tytus Zaliwski
    Obsługa sceny
  • Jakub Płoński

    Obsługa sceny

    Jakub Płoński
    Obsługa sceny
  • Grzegorz Karkowski

    Obsługa sceny

    Grzegorz Karkowski
    Obsługa sceny
  • Robert Tomala

    Obsługa sceny

    Robert Tomala
    Obsługa sceny
  • Wojciech Sadowski

    Obsługa sceny

    Wojciech Sadowski
    Obsługa sceny
  • Olgierd Dobraszak

    Technik intermedialny

    Olgierd Dobraszak
    Technik intermedialny
  • Marek Wilk

    Technik intermedialny

    Marek Wilk
    Technik intermedialny
  • Joanna Chudyk

    Charakteryzatorka

    Joanna Chudyk
    Charakteryzatorka
  • Monika Kaleta

    Charakteryzatorka

    Monika Kaleta
    Charakteryzatorka
  • Iman Demilova

    Obsługa widza

    Iman Demilova
    Obsługa widza
  • Madina Demilova

    Obsługa widza

    Madina Demilova
    Obsługa widza
  • Lipa Demilova

    Obsługa widza

    Lipa Demilova
    Obsługa widza
  • Amina Demilova

    Obsługa widza

    Amina Demilova
    Obsługa widza
  • Maria Dobosiewicz

    Obsługa widza

    Maria Dobosiewicz
    Obsługa widza
  • Milena Kaleta

    Obsługa widza

    Milena Kaleta
    Obsługa widza
  • Maria Kilińska

    Obsługa widza

    Maria Kilińska
    Obsługa widza
  • Kinga Mikulska

    Obsługa widza

    Kinga Mikulska
    Obsługa widza
  • Zofia Niziołek

    Obsługa widza

    Zofia Niziołek
    Obsługa widza
  • Katarzyna Stolarczyk

    Obsługa widza

    Katarzyna Stolarczyk
    Obsługa widza
  • Kheda Soldaeva

    Obsługa widza

    Kheda Soldaeva
    Obsługa widza
  • Maciek Zadroga

    Obsługa widza

    Maciek Zadroga
    Obsługa widza
  • Michał Zadroga

    Obsługa widza

    Michał Zadroga
    Obsługa widza
  • Mia Ziółkowska

    Obsługa widza

    Mia Ziółkowska
    Obsługa widza

Zobacz także

Social media

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje handlowe dotyczące Nowego Teatru. Więcej.