Kontakt

Nowy Teatr
ul. Madalińskiego 10/16
02-513 Warszawa

Wskazówki dojazdu

Sekretariat, wynajem przestrzeni

sekretariat@nowyteatr.org
tel. +48 22 379 33 00 

Kasa Nowego Teatru

bow@nowyteatr.org
tel. +48 22 379 33 33, +48 509 133 333

Nowa Księgarnia

ksiegarnia@nowyteatr.org
tel. +48 515 380 794

Zespół Nowego Teatru

Karolina Ochab
Dyrektorka

Krzysztof Warlikowski
Dyrektor Artystyczny
anna.lewandowska@nowyteatr.org

Katarzyna Gaj 
Sekretariat
t: (+48) 22 379 33 00
f: (+48) 22 379 33 01
sekretariat@nowyteatr.org

Dział artystyczny

Piotr Gruszczyński
Kierownik literacki i dramaturg, Zastępca Dyrektorki ds. programowych
piotr.gruszczynski@nowyteatr.org

Anna Lewandowska
Zastępczyni kierownika literackiego
(+48) 506 006 039
anna.lewandowska@nowyteatr.org

Małgorzata Szczęśniak
Scenografka

Paweł Mykietyn 
Kierownik muzyczny

Marta Śmierzchalska
Inspicjentka
marta.smierzchalska@nowyteatr.org

Łukasz Jóźków
Inspicjent
lukasz.jozkow@nowyteatr.org

Jeremi Pedowicz
Asystent reżysera

Dział Produkcji i Współpracy z Zagranicą 

Joanna Nuckowska
Wicedyrektorka, Kierowniczka Działu Produkcji i Współpracy z Zagranicą
(+48) 519 344 813
joanna.nuckowska@nowyteatr.org 

Beata Zadroga
Koordynatorka pracy artystycznej
(+48) 500 053 723
beata.zadroga@nowyteatr.org

Olga Drygas
Współpraca z Zagranicą
olga.drygas@nowyteatr.org

Małgorzata Charzewska
Producentka
malgorzata.charzewska@nowyteatr.org

Joanna Manecka
Producentka
joanna.manecka@nowyteatr.org

Filip Pawlak
Zastępca Kierowniczki Działu Produkcji i Współpracy z Zagranicą ds. Produkcji
(+48) 515 380 775
filip.pawlak@nowyteatr.org

Paulina Brzezińska
Producentka
paulina.brzezinska@nowyteatr.org

Saskia Hellmann
Młodsza producentka
saskia.hellmann@nowyteatr.org

Monika Gąsior
Asystentka Działu Produkcji 
monika.gosior@nowyteatr.org

Impresariat

Adrianna Książek
Zastępczyni Kierowniczki Działu Produkcji i Współpracy z Zagranicą ds. Impresariatu
(+48) 507 279 781
adrianna.ksiazek@nowyteatr.org

Zofia Szymanowska
Impresariat
(+48) 22 379 33 17, 510 019 287
zofia.szymanowska@nowyteatr.org

Komunikacja

Ewa Cichowicz-Vedral
Kierowniczka działu komunikacji
(+48) 22 379 33 16, 500 197 339
ewa.vedral@nowyteatr.org
promocja@nowyteatr.org

Karolina Wajman
Specjalistka ds. komunikacji
karolina.wajman@nowyteatr.org

Marta Krawczyk
Specjalistka ds. komunikacji
marta.krawczyk@nowyteatr.org

Magdalena Szymczak
Specjalistka ds. sprzedaży i rozwoju widowni
magdalena.szymczak@nowyteatr.org

Renata Motyka
Graficzka

Maurycy Stankiewicz
Foto / Wideo
maurycy.stankiewicz@nowyteatr.org

Helena Świegocka
Kierowniczka Widowni, Koordynatorka ds. dostępności
helena.swiegocka@nowyteatr.org

Księgowość

Joanna Ostromecka
Główna Księgowa
(+48) 22 379 33 44
joanna.ostromecka@nowyteatr.org

Elżbieta Bańka
Zastępczyni Głównej Księgowej, Kadry
ksiegowosc@nowyteatr.org

Agnieszka Kaniewska
Księgowość
ksiegowosc@nowyteatr.org

Małgorzata Kosim
Księgowość
ksiegowosc@nowyteatr.org

Dział prawny

Milena Bogdanowicz
Radca prawny

(+48) 22 379 33 01
(+48) 692 489 035
milena.bogdanowicz@nowyteatr.org


Administracja

Dorota Flinker
Kierowniczka Działu Administracyjnego i Inwestycyjnego
dorota.flinker@nowyteatr.org

Jolanta Szadkowska
Specjalistka ds.administracji
(+48) 22 379 33 20
jolanta.szadkowska@nowyteatr.org

Marta Tomala
Asystentka ds.administracji
(+48) 22 379 33 20
marta.tomala@nowyteatr.org

Stanisław Wójkowski
Zaopatrzenie

Technika

Paweł Kamionka
Pełnomocnik Wicedyrektora Artystycznego / Specjalista ds.Zamówień Publicznych
(+48) 22 379 33 11
pawel.kamionka@nowyteatr.org

Michał Głaszczka
Kierownik Działu Technicznego
(+48) 22 379 33 11
michal.glaszczka@nowyteatr.org

Alina Dolzhikova
Zastępczyni Kierownika Działu Technicznego

Małgorzata Podgórska
Młodsza specjalistka ds. koordynacji pracy w dziale technicznym
malgorzata.podgorska@nowyteatr.org

Mirosław Burkot, Wojciech Starowicz, Tomasz Zin
Pracownia akustyczna

Dariusz Adamski, Patryk Adamski, Karol Białek, Katarzyna Parczewska-Białek
Pracownia oświetleniowa

Tomasz, Jóźwin,  Maria Porzyc, Antoni Rylke, Bartłomiej Zawiła
Pracownia wideo 

Tomasz Laskowski
Rekwizytor

Mateusz Andracki
Rekwizytor, koordynator wykonawczy

Joanna Chudyk, Monika Kaleta
Charakteryzatorki

Ewa Sokołowska, Elżbieta Fornalska, Iryna Kacharava, Sylwia Szefer
Garderobiane 

Kacper Maszkiewicz, Tytus Zaliwski,  Jakub Płoński, Grzegorz Karkowski, Robert Tomala, Wojciech Sadowski
Obsługa sceny

Amina Demilova, Iman Demilova, Lipa Demilova, Madina Demilova, Maria Dobosiewicz, Milena Kaleta, Maria Kilińska, Kinga Mikulska, Zofia Niziołek, Katarzyna Stolarczyk, Kheda Soldaeva, Maciek Zadroga, Michał Zadroga, Mia Ziółkowska
Obsługa widza

Nowa Księgarnia

Aleksandra Bartelska
Księgarka, Koordynatorka Nowej Księgarni

aleksandra.bartelska@nowyteatr.org

Łukasz Bagiński
Księgarz, Koordynator wydarzeń literackich
lukasz.baginski@nowyteatr.org

Maria Dutkiewicz
Księgarka
ksiegarnia@nowyteatr.org

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje handlowe dotyczące Nowego Teatru. Więcej.