Kontakt

Nowy Teatr
ul. Madalińskiego 10/16
02-513 Warszawa

Wskazówki dojazdu

Sekretariat

sekretariat@nowyteatr.org
tel. +48 22 379 33 00 

Wynajem przestrzeni


Marta Krawczyk
marta.krawczyk@nowyteatr.org

Kasa Nowego Teatru 


Katarzyna Włodkowska
Małgorzata Amelia Jędrzejczak
bow@nowyteatr.org
tel. +48 22 379 33 33
+48 509 133 333

Nowa Księgarnia

ksiegarnia@nowyteatr.org
tel. +48 515 380 794

Zespół Nowego Teatru

Karolina Ochab
Dyrektorka

Krzysztof Warlikowski
Dyrektor Artystyczny
anna.lewandowska@nowyteatr.org

Urszula Kropiwiec
Wicedyrektorka

Katarzyna Gaj 
Sekretariat
t: (+48) 22 379 33 00
f: (+48) 22 379 33 01
sekretariat@nowyteatr.org

Dział artystyczny

Piotr Gruszczyński
Kierownik literacki i dramaturg, Zastępca Dyrektorki ds. programowych
piotr.gruszczynski@nowyteatr.org

Anna Lewandowska
Zastępczyni kierownika literackiego
(+48) 506 006 039
anna.lewandowska@nowyteatr.org

Małgorzata Szczęśniak
Scenografka

Paweł Mykietyn 
Kierownik muzyczny

Marta Śmierzchalska
Inspicjentka
marta.smierzchalska@nowyteatr.org

Łukasz Jóźków
Inspicjent
lukasz.jozkow@nowyteatr.org

Jeremi Pedowicz
Asystent reżysera

Dział Produkcji 

Anna Skała
Kierowniczka działu produkcji 
(+48) 515 380 775
anna.skala@nowyteatr.org

Beata Zadroga
Koordynatorka pracy artystycznej
(+48) 500 053 723
beata.zadroga@nowyteatr.org

Małgorzata Charzewska
Producentka
malgorzata.charzewska@nowyteatr.org

Zuzanna Kubiak
Producentka
zuzanna.kubiak@nowyteatr.org

Ganna Grudnytska
Producentka
ganna.grudnytska@nowyteatr.org

Dział współpracy z zagranicą

Adrianna Książek
Kierowniczka działu współpracy z zagranicą
(+48) 507 279 781
adrianna.ksiazek@nowyteatr.org

Zofia Szymanowska
Impresariat
(+48) 22 379 33 17, 510 019 287
zofia.szymanowska@nowyteatr.org

Saskia Hellmann
Współpraca z zagranicą, produkcja
saskia.hellmann@nowyteatr.org

Olga Drygas
Kuratorka projektów międzynarodowych
olga.drygas@nowyteatr.org

Komunikacja

Ewa Cichowicz-Vedral
Kierowniczka działu komunikacji
(+48) 22 379 33 16, 500 197 339
ewa.vedral@nowyteatr.org
promocja@nowyteatr.org

Karolina Wajman
Specjalistka ds. komunikacji
karolina.wajman@nowyteatr.org

Marta Krawczyk
Specjalistka ds. komunikacji
marta.krawczyk@nowyteatr.org

Magdalena Szymczak
Specjalistka ds. sprzedaży i rozwoju widowni
magdalena.szymczak@nowyteatr.org

Renata Motyka
Graficzka

Maurycy Stankiewicz
Foto / Wideo
maurycy.stankiewicz@nowyteatr.org

Helena Świegocka
Kierowniczka Widowni, Koordynatorka ds. dostępności
helena.swiegocka@nowyteatr.org

Księgowość

Joanna Ostromecka
Główna Księgowa
(+48) 22 379 33 44
joanna.ostromecka@nowyteatr.org

Elżbieta Bańka
Zastępczyni Głównej Księgowej, Kadry
ksiegowosc@nowyteatr.org

Agnieszka Kaniewska
Księgowość
ksiegowosc@nowyteatr.org

Małgorzata Kosim
Księgowość
ksiegowosc@nowyteatr.org

Dział prawny

Milena Bogdanowicz
Radca prawny

(+48) 22 379 33 01
(+48) 692 489 035
milena.bogdanowicz@nowyteatr.org


Administracja

Dorota Flinker
Kierowniczka działu administracyjnego i inwestycyjnego
dorota.flinker@nowyteatr.org

Jolanta Szadkowska
Specjalistka ds.administracji
(+48) 22 379 33 20
jolanta.szadkowska@nowyteatr.org

Marta Tomala
Asystentka kierownika technicznego
marta.tomala@nowyteatr.org

Stanisław Wójkowski
Zaopatrzenie

Tytus Zaliwski
Dział administracji

Technika

Paweł Kamionka
Pełnomocnik Wicedyrektora Artystycznego / Specjalista ds.zamówień publicznych
(+48) 22 379 33 11
pawel.kamionka@nowyteatr.org

Alina Dolzhikova
Zastępczyni Kierownika działu technicznego

Mateusz Andracki
Rekwizytor, koordynator wykonawczy

Marta Tomala
Asystentka kierownika technicznego
marta.tomala@nowyteatr.org

Mirosław Burkot
Kierownik pracowni aktustycznej

Wojciech Starowicz, Tomasz Zin
Pracownia akustyczna


Dariusz Adamski
Kierownik pracowni oświetleniowej

Patryk Adamski, Karol Białek, Katarzyna Parczewska-Białek
Pracownia oświetleniowa

Antoni Rylke
Kierownik pracowni wideo

Tomasz, Jóźwin, Maria Porzyc, Bartłomiej Zawiła
Pracownia wideo 

Tomasz Laskowski, Grzegorz Karkowski
Rekwizytor

Joanna Chudyk, Monika Kaleta
Charakteryzatorki

Sylwia Szefer
Kierowniczka garderób


Ewa Sokołowska, Elżbieta Fornalska, Daria Perzyna
Garderobiane 

Robert Tomala
Brygadzista sceny

Kacper Maszkiewicz, Jakub Płoński, Grzegorz Karkowski, Wojciech Sadowski, Łukasz Pietryka, Ireneusz Krupiński
Obsługa sceny

Krzysztof Krawczyński
Magazynier

Amina Demilova, Iman Demilova, Lipa Demilova, Madina Demilova, Maria Dobosiewicz, Milena Kaleta, Maria Kilińska, Kinga Mikulska, Zofia Niziołek, Katarzyna Stolarczyk, Kheda Soldaeva, Maciek Zadroga, Michał Zadroga, Mia Ziółkowska
Obsługa widza

Nowa Księgarnia

Aleksandra Bartelska
Księgarka, Koordynatorka Nowej Księgarni

aleksandra.bartelska@nowyteatr.org

Łukasz Bagiński
Księgarz, Koordynator wydarzeń literackich
lukasz.baginski@nowyteatr.org

Julia Niedziejko
Księgarka
julia.niedziejko@nowyteatr.org

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje handlowe dotyczące Nowego Teatru. Więcej.
Akceptuję treść regulaminu newsletterów Więcej.