Kontakt

Nowy Teatr
ul. Madalińskiego 10/16
02-513 Warszawa

Wskazówki dojazdu

Sekretariat, wynajem przestrzeni

sekretariat@nowyteatr.org
tel. +48 22 379 33 00

Kasa Nowego Teatru

bow@nowyteatr.org
tel. +48 22 379 33 33, +48 509 133 333

Nowa Księgarnia

ksiegarnia@nowyteatr.org
tel. +48 515 380 794

Zespół Nowego Teatru

Karolina Ochab
Dyrektorka

Krzysztof Warlikowski
Dyrektor Artystyczny
anna.lewandowska@nowyteatr.org

Katarzyna Gaj 
Sekretariat
t: (+48) 22 379 33 00
f: (+48) 22 379 33 01
sekretariat@nowyteatr.org

Dział artystyczny

Piotr Gruszczyński
Kierownik literacki i dramaturg
piotr.gruszczynski@nowyteatr.org

Anna Lewandowska
Zastępczyni kierownika literackiego
(+48) 506 006 039
anna.lewandowska@nowyteatr.org

Anna Augustowska
Pozyskiwanie praw autorskich / Koordynacja księgarni
anna.augustowska@nowyteatr.org

Małgorzata Szczęśniak
Scenografka

Paweł Mykietyn 
Kierownik muzyczny

Marta Śmierzchalska
Inspicjentka
marta.smierzchalska@nowyteatr.org

Łukasz Jóźków
Inspicjent
lukasz.jozkow@nowyteatr.org

Produkcja i współpraca z zagranicą

Joanna Nuckowska
Wicedyrektorka, Kierowniczka Działu Produkcji i Współpracy z Zagranicą
(+48) 519 344 813
joanna.nuckowska@nowyteatr.org 

Beata Zadroga
Koordynatorka pracy artystycznej
(+48) 500 053 723
beata.zadroga@nowyteatr.org

Olga Drygas
Współpraca z Zagranicą
olga.drygas@nowyteatr.org

Małgorzata Charzewska
Producentka
malgorzata.charzewska@nowyteatr.org

Marta Kielar
Producentka
marta.kielar@nowyteatr.org

Katarzyna Klimek
Producentka wydarzeń muzycznych
(+48) 515 380 801
katarzyna.klimek@nowyteatr.org

Sylwia Merk
Producentka
(+48) 22 379 33 13
sylwia.merk@nowyteatr.org

Filip Pawlak
Producent
(+48) 515 380 775
filip.pawlak@nowyteatr.org

Paulina Brzezińska
Asystentka działu produkcji
paulina.brzezinska@nowyteatr.org

Impresariat

Adrianna Książek
Zastępczyni Kierowniczki Działu Produkcji i Współpracy z Zagranicą ds. Impresariatu
(+48) 507 279 781
adrianna.ksiazek@nowyteatr.org

Paweł Klica
Impresariat
pawel.klica@nowyteatr.org

Zofia Szymanowska
Impresariat
(+48) 22 379 33 17, 510 019 287
zofia.szymanowska@nowyteatr.org

Sonia Uszyńska
Asystenka ds. impresariatu
sonia.uszynska@nowyteatr.org

Edukacja

Maria Wilska
Kierowniczka działu edukacji
(+48) 502 131 043
maria.wilska@nowyteatr.org

Monika Tomkiel
Koordynacja działań edukacyjnych
(+48) 660 322 544
monika.tomkiel@nowyteatr.org

Komunikacja

Ewa Cichowicz-Vedral
Kierowniczka działu komunikacji
(+48) 22 379 33 16, 500 197 339
ewa.vedral@nowyteatr.org
promocja@nowyteatr.org

Maria Dutkiewicz
Specjalistka ds. komunikacji
(+48) 22 379 33 16

maria.dutkiewicz@nowyteatr.org 

Karolina Wajman
Specjalistka ds. komunikacji
karolina.wajman@nowyteatr.org

Karolina Huzarska
Graficzka
karolina.huzarska@nowyteatr.org

Maurycy Stankiewicz
Foto / Wideo
maurycy.stankiewicz@nowyteatr.org

Helena Świegocka
Kierowniczka Widowni
helena.swiegocka@nowyteatr.org

Księgowość

Joanna Ostromecka
Główna Księgowa
(+48) 22 379 33 44
joanna.ostromecka@nowyteatr.org

Elżbieta Bańka
Zastępczyni Głównej Księgowej, Kadry
ksiegowosc@nowyteatr.org

Agnieszka Kaniewska
Księgowość
ksiegowosc@nowyteatr.org

Małgorzata Kosim
Księgowość
ksiegowosc@nowyteatr.org

Administracja

Dorota Flinker
Kierowniczka Działu Administracyjnego i Inwestycyjnego
dorota.flinker@nowyteatr.org

Jacek Delman
Specjalista ds. zarządzania nieruchomością
(+48) 500 053 731
jacek.delman@nowyteatr.org

Jolanta Szadkowska
Specjalistka ds.administracji
(+48) 22 379 33 20
jolanta.szadkowska@nowyteatr.org

Marta Tomala
Asystentka ds.administracji
(+48) 22 379 33 20
marta.tomala@nowyteatr.org

Stanisław Wójkowski
Zaopatrzenie

Technika

Paweł Kamionka
Wicedyrektor ds. Technicznych
(+48) 22 379 33 11
pawel.kamionka@nowyteatr.org

Michał Głaszczka
Kierownik Działu Technicznego
(+48) 22 379 33 11
michal.glaszczka@nowyteatr.org

Alina Dolzhikova
Zastępczyni Kierownika Działu Technicznego

Małgorzata Podgórska
Asystentka Kierownika Działu Technicznego
malgorzata.podgorska@nowyteatr.org

Mirosław Burkot, Wojciech Starowicz, Tomasz Zin
Pracownia akustyczna

Dariusz Adamski, Patryk Adamski, Karol Białek, Katarzyna Parczewska-Białek
Pracownia oświetleniowa

Tomasz, Jóźwin,  Maria Porzyc, Natalia Mentkowska, Bartłomiej Zawiła
Pracownia wideo 

Tomasz Laskowski, Mateusz Andracki
Rekwizytorzy

Joanna Chudyk, Monika Kaleta
Charakteryzatorki

Ewa Sokołowska, Elżbieta Fornalska, Iryna Kacharava, Sylwia Szefer
Garderobiane 

Kacper Maszkiewicz, Tytus Zaliwski,  Jakub Płoński, Grzegorz Karkowski, Robert Tomala, Wojciech Sadowski
Obsługa sceny

Amina Demilova, Iman Demilova, Lipa Demilova, Madina Demilova, Maria Dobosiewicz, Milena Kaleta, Maria Kilińska, Kinga Mikulska, Zofia Niziołek, Katarzyna Stolarczyk, Kheda Soldaeva, Maciek Zadroga, Michał Zadroga, Mia Ziółkowska
Obsługa widza

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje handlowe dotyczące Nowego Teatru. Więcej.