25.08

Szukamy osoby do pracy w kasie biletowej Nowego Teatru

25.08

Osoba, której szukamy:

  1. jest kulturalna, życzliwa, uczciwa oraz dokładna,
  2. swobodnie komunikuje się w języku angielskim oraz poprawnie w języku polskim,
  3. potrafi skoncentrować się w trudnych warunkach (kasa teatru znajduje się w ogólnodostępnej wielofunkcyjnej przestrzeni foyer. Trzeba mieć dużo cierpliwości, lubić ludzi oraz kiedy dużo dzieje się wokół),
  4. jest dyspozycyjna w wymiarze minimum 20 godzin tygodniowo, z możliwością zwiększenia liczby godzin
  5. jest gotowa do pracy wieczorami, a także w weekendy,
  6. interesuje się teatrem oraz innymi dziedzinami sztuki.

Dodatkowym atutem też będzie:

  1. doświadczenie w pracy na stanowisku kasjerki/a lub w dziale obsługi klienta,
  2. znajomość systemu biletowego Iksoris,
  3. doświadczenie pracy w instytucjach kultury,
  4. umiejętność obsługi kasy fiskalnej.

Zakres obowiązków:

  1. życzliwa i kompetentna obsługa widzów,
  2. informowanie o repertuarze, przyjmowanie rezerwacji,
  3. sprzedaż biletów i wydawnictw,
  4. rozliczanie przychodów, sporządzanie raportów kasowych,
  5. współpraca z pozostałymi pracownikami teatru.

Oferujemy:

  1. pracę w dynamicznie działającej instytucji już od września 2021,
  2. umowę cywilno-prawną w niepełnym wymiarze godzin,
  3. stawkę godzinową w przedziale 20,00 – 24,00 zł brutto.

Zgłoszenia (CV, ewentualnie kilka słów o sobie) należy przesyłać do 25.08.2021 godz. 14:00 na adres promocja@nowyteatr.org, dołączając klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych, z dopiskiem w tytule „kasjer/ka”.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „ Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nowy Teatr  z siedzibą w Warszawie przy ul. Madalińskiego 10/16.”

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że administratorem  danych osobowych jest Nowy Teatr z siedzibą w Warszawie, zaś pełna treść klauzuli informacyjnej została zamieszczona pod adresem : http://www.nowyteatr.org/pl/news

Podpis