Kontakt

Nowy Teatr
ul. Madalińskiego 10/16
02-513 Warszawa

Wskazówki dojazdu

instytucja kultury Warszawa

 

Sekretariat

sekretariat@nowyteatr.org
tel. +48 22 379 33 00 

Wynajem przestrzeni

sekretariat@nowyteatr.org
tel. +48 22 379 33 00 

Kasa Nowego Teatru 


Katarzyna Włodkowska
Violetta Cembrowska
bow@nowyteatr.org
tel. +48 22 379 33 33
+48 509 133 333

Nowa Księgarnia

ksiegarnia@nowyteatr.org
tel. +48 515 380 794

Zespół Nowego Teatru

Karolina Ochab
Dyrektorka

Krzysztof Warlikowski
Dyrektor Artystyczny
anna.lewandowska@nowyteatr.org

Urszula Kropiwiec
Wicedyrektorka

Katarzyna Gaj 
Magdalena Szczepanik

Sekretariat
t: (+48) 22 379 33 00
f: (+48) 22 379 33 01
sekretariat@nowyteatr.org

Dział artystyczny

Piotr Gruszczyński
Kierownik literacki i dramaturg, Zastępca Dyrektorki ds. programowych
piotr.gruszczynski@nowyteatr.org

Anna Lewandowska
Zastępczyni kierownika literackiego
(+48) 506 006 039
anna.lewandowska@nowyteatr.org

Małgorzata Szczęśniak
Scenografka

Paweł Mykietyn 
Kierownik muzyczny

Marta Śmierzchalska
Inspicjentka
marta.smierzchalska@nowyteatr.org

Łukasz Jóźków
Inspicjent
lukasz.jozkow@nowyteatr.org

Jeremi Pedowicz
Asystent reżysera

Dział Produkcji 

Anna Skała
Kierowniczka działu produkcji 
(+48) 515 380 775
anna.skala@nowyteatr.org

Beata Zadroga
Koordynatorka pracy artystycznej
(+48) 500 053 723
beata.zadroga@nowyteatr.org

Zuzanna Kubiak
Producentka
zuzanna.kubiak@nowyteatr.org

Ganna Grudnytska
Producentka
ganna.grudnytska@nowyteatr.org

Angelika Mizińska
Producentka
angelika.mizinska@nowyteatr.org

Patrycja Nosiadek
Producentka
patrycja.nosiadek@nowyteatr.org

Dział współpracy programowej

Olga Drygas
Kuratorka, Kierowniczka Działu
olga.drygas@nowyteatr.org

Zofia Szymanowska
Zastępczyni Kierowniczki ds. impresariatu
(+48) 510 019 287
zofia.szymanowska@nowyteatr.org

Maja Wisła-Szopińska
Impresariat
maja.wisla-szopinska@nowyteatr.org

Komunikacja

Ewa Cichowicz-Vedral
Kierowniczka działu komunikacji
(+48) 22 379 33 16, 500 197 339
ewa.vedral@nowyteatr.org
promocja@nowyteatr.org

Agnieszka Kubaś
Specjalistka ds. komunikacji
agnieszka.kubas@nowyteatr.org

Igor Sekuła
Specjalista ds. komunikacji
igor.sekula@nowyteatr.org

Marzena Kruszko-Uszyńska
Główna specjalistka ds. sprzedaży i rozwoju widowni
marzena.kruszko@nowyteatr.org

Renata Motyka
Graficzka

Helena Świegocka
Kierowniczka Widowni, Koordynatorka ds. dostępności
helena.swiegocka@nowyteatr.org

Katarzyna Włodkowska
Kasjerka
bow@nowyteatr.org


Violetta Cembrowska
Kasjerka
bow@nowyteatr.org

Księgowość

Joanna Ostromecka
Główna Księgowa
(+48) 22 379 33 44
joanna.ostromecka@nowyteatr.org

Elżbieta Bańka
Zastępczyni Głównej Księgowej, Kadry
ksiegowosc@nowyteatr.org

Agnieszka Kaniewska
Księgowość
ksiegowosc@nowyteatr.org

Małgorzata Kosim
Księgowość
ksiegowosc@nowyteatr.org

Barbara Odziemczyk
Specjalistka ds.kadr
barbara.odziemczyk@nowyteatr.org


Administracja

Dorota Flinker
Kierowniczka działu administracyjnego i inwestycyjnego
dorota.flinker@nowyteatr.org

Jolanta Szadkowska
Zastępczyni kierowniczki działu administracji
(+48) 22 379 33 20
jolanta.szadkowska@nowyteatr.org

Anna Kaczmarek
Asystentka ds. administracji
anna.kaczmarek@nowyteatr.org

Stanisław Wójkowski
Zaopatrzenie

Tytus Zaliwski
Technik ds. zarzadzania nieruchomością

Technika

Paweł Kamionka
Pełnomocnik Wicedyrektora Artystycznego / Specjalista ds.zamówień publicznych
(+48) 22 379 33 11
pawel.kamionka@nowyteatr.org

Tomasz Zin
Kierownik Działu Technicznego
tomasz.zin@nowyteatr.org

Mateusz Andracki
Zastępca kierownika Działu Technicznego

Marta Tomala
Asystentka kierownika technicznego
marta.tomala@nowyteatr.org

Saskia Hellmann
Secjalistka ds. środków inscenizacji

Mirosław Burkot
Kierownik pracowni aktustycznej

Olgierd Dobraszak
Pracownia akustyczna


Dariusz Adamski
Kierownik pracowni oświetleniowej

Patryk Adamski, Karol Białek, Katarzyna Parczewska-Białek

Pracownia oświetleniowa

Bartłomiej Zawiła
Kierownik pracowni wideo


Maria Porzyc, Tomasz Jóźwin,  Adrian Hutyriak
Pracownia wideo 

Tomasz Laskowski, Grzegorz Karkowski
Rekwizytorzy

Joanna Chudyk, Monika Kaleta
Charakteryzatorki

Sylwia Szefer
Kierowniczka garderób


Ewa Sokołowska, Joanna Kotowicz
Garderobiane 

Robert Tomala
Kierownik brygady sceny

Kacper Maszkiewicz, Wojciech Sadowski, Łukasz Pietryka, Ireneusz Krupiński, Łukasz Żukowski
Brygada sceny

Krzysztof Krawczyński
Magazynier

Amina Demilova, Iman Demilova, Lipa Demilova, Madina Demilova, Maria Dobosiewicz, Maria Kilińska, Kinga Mikulska, Katarzyna Stolarczyk, Kheda Soldaeva, Maciek Zadroga, Michał Zadroga
Obsługa widza

Nowa Księgarnia

Aleksandra Bartelska
Księgarka, Koordynatorka Nowej Księgarni

aleksandra.bartelska@nowyteatr.org

Łukasz Bagiński
Księgarz, Koordynator wydarzeń literackich
lukasz.baginski@nowyteatr.org

Krzysztof Sztafa
Księgarz

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje handlowe dotyczące Nowego Teatru. Więcej.
Akceptuję treść regulaminu newsletterów Więcej.